Vytvořte vlastní koncertní řadu

Zažehněte Vážný zájem opravdu ve velkém. Uspořádejte koncertní řadu s vlastní dramaturgii, která si najde své posluchače. Vytvořte místní komunitu, která s vámi bude sdílet prožitky z vážné hudby. Podpořte vážnou hudbu tím nejlepším způsobem.

Kde mohu koncertní řadu uspořádat?

V podstatě v jakémkoliv prostoru, který může být pravidelně k dispozici a kam se vejde alespoň malá skupinka posluchačů. Může to být salón, část kavárny, galerie, nebo již zaběhlá koncertní síň. S výběrem vhodného místa vám pomůžeme.

Jak je to s financováním?

Vše záleží na vašich možnostech. Pokud máte alespoň malé finanční prostředky, pomůžeme vám s vyhledáváním dalších zdrojů tak, aby bylo možné koncertní řadu uskutečnit. Máte-li dostatek finančních prostředků, sponzorujte celou koncertní řadu a mějte možnost být jejím spolutvůrcem.

Najdu své publikum?

V každém městě a v každé čtvrti se najdou lidé, kteří mají zájem o kvalitní kulturu. Využijeme síť našich kontaktů a dříve nebo později se vaše publikum samo objeví.

Jakou mám zvolit dramaturgii?

Každá koncertní série by měla být něčím specifická a pro posluchače lákavá. Můžete se zaměřit na provádění tradičního repertoáru komorní hudby, nebo naopak jít alternativnější cestou.

Co vše ještě potřebuji?

Dokážeme vám zajistit vše od propagačních materiálů po technické požadavky v místě koncertu.

Máte nápad na vlastní koncertní řadu?
Napište nám nebo zavolejte!

Kontakt:
Vojtěch Jouza, produkce
vojtech@domacikoncerty.cz
731 739 603